اخبار1396/12/21 دوشنبه جشن ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن در اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان از بانوان شاغل در اداره کل تجلیل شد

به مناسبت روز زن و ولادت حضرت فاطمه(س) مراسم جشنی در اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن مراسم جشنی در محل سالن اجتماعات اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان برگزار گردید و از بانوان شاغل در این اداره کل تجلیل شد.

دکتر رضا جزینی زاده مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان در این مراسم از مقام والای زن سخن گفت و خاطر نشان کرد: بشریت در طول اعصار و قرون و به پهنای تاریخ نتوانسته برداشت صحیح ،در خور و در شآنی از مقام زن ارایه دهد.

جزینی نقش زن را در تشکیل و تحکیم مهم ترین بنیان زندگی بشر یعنی خانواده اساسی و بسیار مهم برشمرد و افزود: رییس مکتب ما و پیامبر عظیم الشان ما می فرمایند: هرگاه میزان ایمان مردی کامل شد محبت او به خانواده اش فزونی می یابد. و این در حالی است که امروزه توطیه هایی برای متزلزل کردن، از هم پاشیدگی و از بین بردن بنیان خانواده  توسط غرب و بعضی سرویسها بوجود آمده و اتفاقا هدف اصلی آنان تخریب خانواده ی مکتبی اسلامی است.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان یاد آور شد: در خانواده ای مثل خانواده مولای متقیان حضرت علی(ع) و بانوی دو عالم حضرت فاطمة الزهرا(س) شاهد بوجود آمدن انسانهایی هستیم که شگفتی ساز بشریت هستند.

وی خاطر نشان کرد:امروز هر چه در جامعه داریم مدیون حضور شیر زنانی است که در نقش مادران شهدا، و همچنین همسران و فرزندان شهدا حماسه می آفرینند اینان همان اسوه ها و عصاره هایی هستند که مکتب سید الشهدا و مولای متقیان و حضرت فاطمه به ما هدیه داده است.

دکتر جزینی زاده در ادامه حضرت امام خمینی (ره) را احیا کننده ی این مکتب در دوران پر آشوب آخرالزمان دانست و افزود امروز ولی امر ما یعنی مقام معظم رهبری ادامه دهنده ی به حق و استوار این مکتب و این نهضت بوده و هستند.

جزینی زاده افزود دولت ما نیز به حق در این راستا گام های موثر و بزرگی برداشته است و ارزش و احترامی که در منشور حقوق شهروندی آمده در جهت احیاء نهضت و حضور و وجود زنان در تمام صحنه های اجتماعی می باشد.

وی حفظ حرمت مقام زن و آرامش خانوادگی همکاران را در اداره کل از ارکانی دانست که بر عهده و ضمّه ی مسیولان اداره کل می باشد و افزود انشاالله بتوانیم آن چیزی را که در حد شخصیت والای بانوان همکارمان هست را انجام دهیم و رو سپید باشیم.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان در پایان گفت: زمانی می توانیم موفق باشیم و خانواده هایی کامل و خوب داشته باشیم که تبلور آموزه های دینی را در خانواده ببینیم و نبایست خدای ناکرده اجازه دهیم خدشه ای به این حریم و حرم وارد شود و انشالله آنچه که در دین مبین و مذهب ما در این مورد توصیه شده را بتوانیم به منصه ظهور برسانیم.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر