دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با مدیر عامل واحد صنعتی کاویان گهر سیرجان

اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با مدیر عامل واحد صنعتی کاویان گهر سیرجان

مدیرعامل واحد صنعتی کاویان گهر سیرجان در راستای حل مشکلات این واحد صنعتی با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان :
مجتبی عزت نیا ، مدیرعامل واحد صنعتی کاویان گهر سیرجان در راستای حل مشکلات این واحد صنعتی با مجتبی نیک طبع مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.
عزت نیا گزارشی از عملکرد شرکت ارائه داد و گفت : این واحد در دوبخش هماتیت و طرح آهن اسفنجی فعالیت داشته است که واحد آهن اسفنجی به علت آلودگی زیست محیطی تعطیل گردید و واحد هماتیت با 1000 نفر نیرو منطقه ویژه اقتصادی  در حال فعالیت  است.
عزت نیا افزود : به علت منسوخ شدن خط تولید آهن اسفنجی و نداشتن مجوز از محیط زیست  و مقرون به صرفه نبودن فعالیت در این نقطه بعلت پایش آنلاین و... تقاضای تغییر کاربری این خط تولید  و همچنین تقاضای تمدید پروانه جهت فروش محصولات تولیدی قبلی را داریم.
مجتبی
نیک طبع ، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان  گفت : به علت نزدیکی به مناطق مسکونی و ماهیت آلایندگی این صنعت این اداره کل همکاری خود را جهت صدور مجوز جهت فروش محصولات قبلی اعلام می نماید  و همچنین دستورات لازم را جهت بررسی و صدور مجوز احداثی که با ضوابط استقراردر این نقطه مطابقت داشته باشد و مورد تقاضای واحد صنعتی باشد را به معاونت محیط زیست انسانی صادر می کنم.
نسخه قابل چاپ
سال 1401 «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»