اخبار برگزیده

بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان از دفتر خبرگزاری تسنیم به مناسبت بزرگداشت هفته خبرنگار

مدیر‌ کل حفاظت محیط زیست استان کرمان با همراهی سرپرست اداره روابط عمومی این اداره کل در هفته خبرنگار از خبرگزاری تسنیم بازدید کردند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مرجان شاکری مدیر‌ کل حفاظت محیط زیست استان کرمان همراه با هرندی سرپرست اراده روابط عمومی اداره کل به‌مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری تسنیم استان کرمان بازدید و با خبرنگاران تسنیم دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
مدیر‌محیط زیست استان کرمان در این بازدید با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای عرصه رسانه و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که خبرنگاران هم مانند کارکنان محیط زیست جزو اقشار مظلوم جامعه هستند.
وی با اشاره اینکه در شرایط امروز جامعه رسانه‌ها نقش مهم و کلیدی در انتشار و انتقال صحیح و به موقع اخبار برعهده دارند گفت: خبرگزاری تسنیم از جمله خبرگزاری‌ها و رسانه‌های‌ است که از انتشار اخبار با تیترهای زرد پرهیز می‌کند.
شاکری با تقدیر از عملکرد خوب خبرگزاری تسنیم در استان کرمان در انتشار اخبار حوزه محیط زیست استان افزود: مطالب منتشر شده در خبرگزاری تسنیم کارشناسی شده و دقیق است.
وی با بیان اینکه خبرگزاری تسنیم در انتشار اخبار براساس واقعیات تلاش می‌کند گفت: رسانه‌ها صدا مردم و مسئولان و به نوعی رابط بین این دو حوزه هستند و امیدواریم که به این رسالت خود به بهترین نحو عمل کند.
ثارالله انکوتی مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم استان کرمان نیز در این بازدید با اشاره به تعامل خوب مدیرکل محیط زیست استان با رسانه‌ها اظهار داشت: تجربه نشان داده که مدیران رسانه‌ای عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند در حالی که مدیرانی که از رسانه‌ها فراری هستند نشان از آن دارد که مشکلی در کار و عملکرد آنها وجود دارد.
 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد