اخبار برگزیده

برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان

اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان

برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان صبح امروز در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان :
مجتبی نیک طبع ، سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان ضمن خیرمقدم به حاضران و نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که در دین مبین اسلام جایگاهی والا و ویژه دارد.
وی با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود، افزود: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است و وظیفه شرعی همه ما هست که در اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، تشكيل منظم جلسات شوراي امر به معروف و نهي از منكر، آموزش امر به معروف و نهي از منكر براي کارکنان، نشست هاي اعتقادي و معنوي براي كارمندان، برگزاري کارگاه با محوريت امر به معروف و نهي از منكر، برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه كاركنان و ... را از برنامه هايی عنوان کرد که برای ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه امر به معروف و نهی از منکر موثرند. در ادامه این جلسه نیز اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکرپرداختند.
بيشتر
سال 1401 «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»