.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 456b325
 • شرکت جمعی از مسئولان محیط زیست استان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور معاون وزیر کشور، استاندار و مسئولان دستگاههای اجرایی استان کرمان
 • 1398/4/21 جمعه2019-07-12T00:20:54+04:30.
 • جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضور دکتر دین پرست معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور
  به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان کرمان عصر روز چهارشنبه مورخنوزدهم تیر ماه نود و هشت جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضور دکتر دین پرست معاون وزیر کشور‌‌، استاندار ، معاونین و جمعی از مدیران کل استانی در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد.
  در این جلسه مهندس داريوش غفاری معاون پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان و همچنین مهندس رحیم منتظر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان زرند نیز حظور داشتند.
  لازم به ذکر است این جلسه متعاقب بازدیدهای صبح امروز از برخی واحدهای صنعتی استان در شهرستان های زرند و کرمان تشکیل گردید.
  دکتر دین پرست ضمن تقدیر از اداره کل حفاظت محیط‌ زیست استان در خصوص حساسیت نسبت به حفظ سلامت شهروندان و مردم و همچنین صیانت از عناصر طبیعی و حیاتی از تلاش این مجموعه در جهت رفع آلایندگی کارخانجات و کمک به رونق تولید و اشتغالزایی در راستای حفظ محیط زیست تشکر کرد و از مسولین کارگروه رفع موانع تولید خواست در فرایند صدور مجوزها دقت شود و دغدغه رفع موانع تولید به گونه ای نباشدکه با فعالیت کارخانجات و واحدهای صنعتی آلاینده سلامت مردم رفع و خدای نکرده به خطر بیافتد.
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ