.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 5d4e90e
 • واکنش سریع تیم محیط زیست و ستاد مدیریت بحران جان افسر محیط دار کرمان را نجات داد
  افسر محيط دار و كارشناس محيط طبيعي كرمان پس از ايست قلبي در كوه با واكنش سريع همكارانش از مرگ حتمي نجات يافت
 • 1398/3/4 شنبه2019-05-25T15:54:51+04:30.
 • افسر محیط دار و کارشناس محیط طبيعي کرمان پس از ایست قلبی در کوه با واکنش سریع همکارانش از مرگ حتمی نجات يافت

  به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان کرمان  کارشناس محیط طبيعي اين اداره کل که در منطقه کوهستانی تخت سرتشتک رابُر کرمان دچار حادثه قلبی شده بود توسط همکارانش نجات یافت.
  لازم به ذکر است وي که در حال صعود به قله تخت سرتشتک دچار سکته قلبی شده بود خوشبختانه با توجه به تجربه بالا توانسته بود طی تماس تلفنی قبل از دست دادن هوشیاری همکاران اداره رابُر را در جریان قرار داده و درخواست کمک کند. همکاران اداره رابر با واکنش بسیار سریع، خود را به منطقه می رسانند و موفق می شوند که همکار و هم رزم قدیمی خود را به پایین منتقل کرده و طي هماهنگی به موقع با ستاد مدیریت بحران و اورژانس از مرگ حتمی وی جلوگیری بعمل آورند.
  لازم به ذکر است که بيمار پس از انتقال به پایین کوه در مسیر بیمارستان رابر توسط اکیپ اعزام پزشکی مورد معاینه و مداوای اولیه قرار می گیرد و پس از رسیدن به بیمارستان رابر به بیمارستان بافت منتقل می شود. به گفته پزشک معالج وي حال عمومی بيمار فعلا بهتر از قبل بوده اما هنوز شرایط کمي نا پايدار است.
  مهندس شاکری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان نیز پس از تشکر و تقدیر از واکنش صحیح و به موقع همکاران و همچنین ستاد بحران شهرستان هماهنگی های لازم را جهت انتقال بيمار به مرکز استان در دستور کار قرار داد که طی آن بیمار به کرمان منتقل شد.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ