اخبار برگزیده

دستگیری متخلف حرفه ای شکار و صید همراه با چهار قطعه تیهو و یک قبضه سلاح توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رابر کرمان

دستگیری متخلف حرفه ای شکار و صید همراه با چهار قطعه تیهو و یک قبضه سلاح توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رابر کرمان

دستگیری متخلف حرفه ای همراه با چهار قطعه تیهو و یک قبضه سلاح 

به گزارش اسحاق منظری توکلی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رابُر ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان حین گشت و کنترل در منطقه کلوک گاو پس از جستجوی چندین ساعته دو نفر متخلف حرفه ای را در زمان ارتکاب به جرم شناسایی کردند.
منظری توکلی افزود: این دو متخلف با خودرو کمک دار صحرایی به سطح بسیار بالایی از مناطق شهرستان تعرض و آسیب وارد کرده بودند که در این عملیات وقتی که آنان را در حال ارتکاب به جرم دیدیم بیش از ۶۰ کیلومتر رد آنان را در منطقه‌ شناسایی کردیم تا ساعت چهار عصر در منطقه راه را بر آنان سد کردیم.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رابر خاطر نشان کرد که: متخلفان به محض مشاهده مامورین به ایست مامورین توجه نکرده و با خودرو از جاده خارج و اقدام به فرار کردند که با تعقیب و مراقبت مامورین پس از طی حدود ۱۰ کیلومتر در یک منطقه بن بست دستگیر شدند.
 لازم به ذکر است که متخلفین در همان لحظه اول سعی کردند که آثار جرم را معدوم کنند اما با هوشیاری مامورین و پیاده روی مسیر، ماموران یگان حفاظت محیط زیست موفق شدند چهار قطعه تیهو، یک قبضه سلاح شکاری مجاز، هفت عدد فشنگ و یک عدد قطار فشنگ را از آنها کشف وضبط کنند.
منظری یاداور شد که متخلفین جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی و تحویل شدند.
 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1399 جهش تولید